Bezpieczne rolety PORTOS
Istotną kwestią jest bezpieczeństwo, nie tylko okien i drzwi. Chcąc zapewnić naszym Klientom najlepsze produkty naszych partnerów,
proponujemy zakup rolet PORTOS.
Roleta nadstawna
Roleta Nadstawna
Opis produktu
Roletę nadstawną można montować na szerokie ramy okienne nawet do 205 mm (drzwi przesuwne typu HS). Posiada możliwość wykonania klapy rewizyjnej od dołu (przy zabudowie skrzynki od strony wewnętrznej) oraz od czoła (przy montażu na szerokie ramy okienne). Dostepna jest w kolorze białym oraz w bogatej gamie oklein drewnopodobnych. Obsługa rolety nadstawnej jest możliwa zarówno ręcznie przy pomocy taśmy, jak i elektrycznie przy pomocy przełacznika lub pilota. Roleta nadstawna wystepuje w wersji bez moskitiery i z moskitiera.
Roleta zewnętrzna
Roleta Zewnętrzna
Opis produktu
Rolety zewnętrzne, mocowane we wnęce muru nad otworem okiennym, są nowoczesnym rozwiązaniem w nowo wznoszonych budynkach, jak również w istniejących obiektach, słowem dla tych wszystkich którym energooszczedność nie jest obojętna. Nowy system wyróżnia sposób montażu, gdzie rolety montowane są przed oknem, dzięki czemu unikamy pustych przestrzeni nad oknem. Skrzynka rolety zewnętrznej po otynkowaniu jest niewidoczna, a klapa rewizyjna, szyna tynkowa i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien.