Idealne drzwi do domu
Drzwi to nieodzowny element każdego pomieszczenia. Współgrając
z aranżacją nadają mu poczucie idealnego smaku.
Ich odpowiedni wybór jest niezmiernie ważny.
Drzwi wewnętrzne Porta
Drzwi Wewnętrzne PORTA
Opis produktu
Bogata oferta drzwi wewnętrznych pozwala każdemu Klientowi znaleźć interesujący go model skrzydła zarówno pod względem wzorniczym, jak i cenowym. Oferujemy skrzydła płytowe wykończone lakierem, laminatami w bogatej palecie kolorystycznej, okleiną syntetyczną i okleiną naturalną. Wspólną cechą różnorodności wykonań poszczególnych modeli jest ich wysoka jakość. Bez względu na cenę drzwi nasi Klienci mogą być pewni, że otrzymają produkt najwyższej jakości.
Drzwi wewnętrzne Door-pol
Drzwi Wewnętrzne DOOR-POL
Opis produktu
Drzwi wewnętrzne współgrając z domowym wyposażeniem nadają mu charakter i poczucie idealnego smaku. Ich odpowiedni wybór jest niezmiernie ważny. Na codzień, spędzamy z nimi dużo czasu. Nasze drzwi zostały kolorystycznie dopasowane do kolorystyki wyrobów większości producentów mebli i podłóg. Ułatwi to Państwu dobór do istniejących już wnętrz lub dopasowanie do nowych projektów. Uniwersalne wzornictwo oraz wachlarz kolorów, powoduje że prezentowane drzwi idealnie współgrają z praktycznie każdym rodzajem czy wystrojem wnętrza.
Drzwi zewnętrzne Delta
Drzwi Zewnętrzne DELTA
Opis produktu
Różnorodność modeli drzwi zewnętrznych. Do każdych drzwi możliwość doboru witraży. Eleganckie domy wykonane w najwspanialszych stylach wymagają odpowiedniej i przemyślanej aranżacji. Zwrócić trzeba uwagę nie tylko na wykonanie czy drobiazgi dekoracyjne - jego istota tkwi bowiem również w elementach podstawowych, takich jak drzwi.
Drzwi zewnętrzne Juwent
Drzwi Zewnętrzne JUWENT
Opis produktu
Drzwi zewnętrzne JUWENT łączą w sobie piękno drewna z wytrzymałością stali. Dzięki nowoczesnej technologii i stosowaniu materiałów najwyższej jakości drzwi zewnętrzne chronią Państwa mieszkanie przed hałasem, zimnem i niepożądanymi gośćmi. Szeroki wachlarz modeli drzwi zewnętrznych napewno dostarczy Państwu informacji oraz idealnego wyboru.
Drzwi zewnętrzne Cal
Drzwi Zewnętrzne CAL
Opis produktu
Drzwi zewnętrzne sosnowe i dębowe produkowane są zgodnie z normą EN 1434-1:2006. Bogate wzornictwo standardowych wzorów i szeroka paleta kolorów pozwalają zadowolić gusta większości, nawet najbardziej wymagających klientów. Uzupełnieniem drzwi są naświetla boczne i górne produkowane na dowolny wymiar od 200 do 600 mm, co pozwala zabudować bardzo niestandardowe otwory w murze. Do większości drzwi szklonych można dobrać witraże.