Bramy garażowe WIŚNIOWSKI
Tradycyjne bramy garażowe WIŚNIOWSKI, które ułatwią Ci życie.
Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie
tradycyjnych i sprawdzonych rozwiązań.
Brama uchylna
Bramy uchylne
Opis produktu
Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych i sprawdzonych bram na rynku. Stanowią tradycyjne rozwiązanie zamknięcia garażu, dobra jakość za umiarkowaną cenę. Praktyczne i niedrogie dodatki, jak np. drzwi wejściowe w skrzydle bramy czy kratka wentylacyjna stanowią doskonałe uzupełnienie oferty. Teraz, bez niepotrzebnego wysiłku, można wyjść, wyprowadzić rower czy schować narzędzia.
Brama segmentowa
Bramy segmentowe
Opis produktu
Bramy segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą. Bez zbędnego wysiłku, lekko, wygodnie możesz otworzyć i zamknąć bramę ręcznie. Jej płynny ruch i bezproblemowa praca to standard, do którego łatwo przywykniesz.
Brama roletowa
Bramy roletowe
Opis produktu
Bramy roletowe są doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy cenią komfort i wygodę użytkowania. Bramy roletowe to bramy w standardzie z automatem, wyposażone w wyłącznik. Dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza oraz braku prowadnic podsufitowych brama po zamontowaniu zajmuje bardzo mało miejsca w garażu. Wieloletnie użytkowanie bramy zapewnia zastosowanie wysokiej jakości aluminium - materiału odpornego na korozję.